Start
Syria. Nie dla wojny
 
Informacja z polskiego MSZ
Ze względu na zaostrzający się kryzys wewnętrzny w Syrii i systematyczny wzrost zagrożeń dla bezpieczeństwa osobistego w związku z aktami zbrojnej przemocy oraz zamachami terrorystycznymi, Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP stanowczo apeluje o wstrzymanie się z podróżami do tego kraju do czasu uspokojenia się sytuacji.

Do obywateli polskich przebywających na terenie Syrii zwracamy się o zachowanie szczególnej ostrożności i pilne rozważenie opuszczenia tego państwa dostępnymi środkami transportu. Prosimy o zgłaszanie do Ambasady RP w Damaszku wszelkich informacji o możliwych zagrożeniach pod numerem telefonu alarmowego 00963 956 008 172.

Czytaj
 
Nie dla wojny w Syrii
Ludzie o najróżniejszych przekonaniach politycznych wychodzą na ulice miast, by wyrazić swój sprzeciw i bunt wobec zapowiadanej inwazji militarnej USA na Syrię.
W ubiegły weekend miało miejsce kilkanaście antywojennych demonstracji w Europie. Ludzie protestowali przeciw wojnie m.in. w Pradze, Madrycie, Rzymie, Bukareszcie oraz Frankfurcie.

W ten weekend w Katowicach będzie podobna manifestacja.
W sobotę 7 września w godz. 15:00-16:00 w pobliżu skrzyżowania ulic Stawowej i Mickiewicza w Katowicach odbędzie się zgromadzenie publiczne wyrażające sprzeciw wobec wojny w Syrii.
 
Apel o pomoc dla ofiar wojny
My, niżej podpisani zwracamy się z apelem o solidarność i pomoc w ratowaniu życia ludzkiego w ogarniętej wojną Syrii. Brutalna i krwawa wojna w Syrii tocząca się od marca 2011 roku pochłonęła ok. 70 tys. cywilnych ofiar zabitych w bombardowaniach, ostrzelaniach i zamachach bombowych. Ofiary przemocy to przede wszystkim dzieci, kobiety i ludzie starsi. Nie możemy pozostać obojętni na cierpienia ludności cywilnej.
Czytaj
 
Syryjski sklep

Poniżej prezentujemy jedynie wybrane produkty związane z Syrią z naszej oferty.
W przypadku chęci zakupu danego produktu lub poszukiwania szerszej oferty prosimy o kontakt z działem realizacji zamówień.

Image Flaga Syrii - syryjska flaga
Flaga jest wykonana z tkaniny flagowej 100% poliester o gramaturze 120 g/m2.
Tkanina jest szybkoschnąca, odporna na warunki atmosferyczne.
Flaga jest nowa, fabrycznie zapakowana w woreczek.
Rozmiar 150x90cm
Do flagi można nabyć dodatkowo drzewiec drewniany lub plastikowy
W ofercie także flagi innych rozmiarów a także proporczyki syryjskie

Zapytaj o cenę i dostępność tego produktu

Czytaj
 
hotele | noclegi | wakacje | pobyty | pomoc dla biznesu | syria.pl